Haberler Temel Karamollaoğlu oyunu kullandı

Published on Nisan 16th, 2017 | by admin

0

Temel Karamollaoğlu oyunu kullandı

Anayasa değişikliği halk oylaması için Çankaya Lisesi’ne gelen Karamollaoğlu, görevlilerin belgelerini kontrol etmesinin ardından 1066 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Karamollaoğlu, oy kullanma işlemini tamamladıktan sonra sandık görevlilerine teşekkür etti.

Okul çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Karamollaoğlu, sonuç ne olursa olsun milletin tercihine saygı gösterilmesi gerektiğini kaydetti.

“İNŞALLAH GÜZEL BİR NETİCE ALIRIZ”

Karamollaoğlu, Türkiye’de huzurun, barışın gelmesi ve ülkenin kalkınmasını sağlamak için adaletin tecelli etmesine gayret göstereceklerini belirterek, şunları kaydetti: “İnşallah çıkacak netice, yarın çok büyük bir şey değiştirmeyecek. Hayır çıkarsa da kimsenin infiale kapılmasına gerek yok, evet çıkarsa da kimsenin telaşa kapılmasına gerek yok. Burası bizim memleketimiz. İnşallah güzel netice alırız ve inşallah bunun arkasından memleketimizde, huzur kamil manada teşekkül eder. Huzur da adaletin tecelli etmesine bağlıdır. Tekrar memleketimiz, milletimiz, bölgemiz ve insanlık için hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Temel Karamollaoğlu oyunu kullandı

Bir önceki yazımız olan Dünyanın en uzun kızı oyunu kullandı başlıklı makalemizde Dünyanın en uzun kızı oyunu kullandı, en son haber ve Guinness Rekorlar Kitabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: , , , , , , ,


HakkımdaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑