Haberler Şişli'de eski çalışanı şarküteriyi soydu

Published on Nisan 19th, 2017 | by admin

0

Şişli’de eski çalışanı şarküteriyi soydu

Olay, geçen hafta Şişli Feriköy’de bir şarküteri dükkanında meydana geldi. Dükkan sahibi Fatih Karaman gece kapanış saatine yakın 03.50 sıralarında dükkanı Muhlis K. ve diğer iki arkadaşına emanet ederek eve gitti.

DARP EDİLDİ

Saat 03.56’da dükkana gelen maskeli ve silahlı iki kişi yanlarındaki çantayı kasada duran Muhlis K. ve diğer kişiye vererek vitrindeki sigaraları doldurmalarını istedi. Dükkandaki üçüncü kişi silahlı soyguncu tarafından arkadaki depoya çekilerek darp edildi ve telefonu gasp edildi. İki dakika süren soygunda soyguncular kasadaki paraları da alarak olay yerinden kaçtı.

BİRLİKTE PLANLADIK

Güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen polis soygun sırasında kasada duran Muhlis K.’nın rahat hareketlerinden ve soyguncuların masa üstünde duran Muhlis K.’nın telefonunu almamasından şüphelendi. Gözaltına alınarak polis merkezine götürülen Muhlis K., “Dükkan sahibi Fatih Karaman’a borcum vardı, soygunu dükkanın eski çalışanı arkadaşım Bayram A.’ile planladık” diyerek suçunu itiraf etti.

3 KİŞİ TUTUKLANDI

Muhlis K., soygunu palnladığı iki kişiyle birlikte gözaltına alındı. Polis merkezindeki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen 3 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bir önceki yazımız olan Bülent Kayabaş vefat etti başlıklı makalemizde bülent kayabaş, Bülent Kayabaş vefat etti ve en son haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: , , , , , , ,


HakkımdaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑