Haberler Sigara içenler bu yiyecekleri yemeli

Published on Nisan 17th, 2017 | by admin

0

Sigara içenler bu yiyecekleri yemeli

Sigara içenler bu yiyecekleri yemeli

Bazı besinlerin nikotini temizlediğini biliyor muydunuz? 17-04-2017 10:53:33 Sağlık

Sigara içenlerin vücudunda biriken nikotinin etkileri yıllarca kendini gösterebilir. Ancak bazı besinleri tüketerek vücudunuzdan nikotini tmeizlemeniz mümkün.

Su

vücuttaki nikotinlerin atılmasında çok önemli bir rol oynar. Eğer vücudunuz susuz kalırsa hücrelerin yenilenmesi ve nikotinin etkilerinin azaltılması zorlaşır.

Havuç suyu

Eğer siz bir tiryakiyseniz nikotinin vücudunuzda 3 gün kaldığını bilmelisiniz. Ancak nikotinin zararlı etkilerine karşı havuç suyu içebilirsiniz.Havuç suyu, sigaranın erkenden yaşlanmasına neden olan cildin kendini yenilemesini ve nikotinden arınmasını sağlar.

Isırgan

Bol miktarda demir ve dezenfektan özellik gösteren madde içerir. Isırgan otu sayesinde vücudunuzda biriken nikotinden kurtulabilirsiniz.

Zencefil

Akciğerlerin temizlenmesine olanak sağlar ve sigara içme isteğini azaltır.Kivi: Nikotini vücuttan atmanızı sağlar.

YORUM YAZ YORUM GÖNDER Doğrulama kodunu yandaki kutuya giriniz : antiflood.php BENZER BAŞLIKLAR Kuruyemişin bilinmeyen faydalarıKuruyemişin bilinmeyen faydaları Yanıklarda ilk yardım nasıl yapılmalıdırYanıklarda ilk yardım nasıl yapılmalıdır Seks yapmak için 10 nedenSeks yapmak için 10 neden

Bir önceki yazımız olan Sebastian Kurz: Türkiye AB'ye kesinlikle giremez başlıklı makalemizde avrupa birliği, avusturya ve Başbakan hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: , , ,


HakkımdaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑