Haberler Payitaht 'Abdülhamid' 4.bölüm bugün yayınlanacak

Published on Mart 17th, 2017 | by admin

0

Payitaht ‘Abdülhamid’ 4.bölüm bugün yayınlanacak

Trt 1 ekranlarının yeni dizisi Payitaht ‘Abdülhamid’ son bölümüyle adete izleyenleri şoke etti.

Dizinin son bölümünde Saraya giren ve seyircilerin son ana kadar hafızasını kaybettiğini zannettiği genç kızın ise bir casus olduğu anlaşıldı. Sultan Abdülhamid’i zehirledi. Yeni bölümü iple çeken izleyici Payitaht ‘Abdülhamid’ 4.bölüm fragmanını merakla bekliyor.

4’ÜNCÜ BÖLÜM 17 MART’TA EKRANLARDA

Oyuncu kadrosunda Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt’un yer aldığı Payitaht Abdülhamid 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Payitaht Abdülhamid 4.bölüm fragmanı Sultan Abdülhamid Han’ın hayatını anlatan gerek oyuncu kadrosu gerekse tarihi dekor ve mekanlarıyla adından söz ettiren Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümü 17 Mart cuma günü TRT 1 ekranlarında yerini alacak.

Payitaht Abdülhamid 4. Bölüm Fragman

PAYİTAHT ‘ABDÜLHAMİD’ SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK

Sultan Abdülhamid’in (Bülent İnal) zehirlendiği haberi Sarayda hüzün ve endişe yaratır. Sarayda yapılan aramada zehir bulunur. happy wheels demo Abdülhamid’in merhameti, eceli kapısına getirmiştir. Sara (Elena Vineova), Mahmut Paşa’dan (Hakan Boyav) onu zorlayacak bir istekte bulunur. Ve bunu itirazsız kabul etmeye mecburdur.

Payitaht 'Abdülhamid' 4.bölüm bugün yayınlanacak

Payitaht Abdülhamid 4. Bölüm 2. Fragman

ŞOK BİR TEKLİF ALDI

Seniha (Selen Öztürk), Mahmut Paşa’dan şok bir teklif alır. Bu teklif Seniha’nın kirli geçmişiyle yüzleşmesine sebep olur. Abdülkadir (Can Sipahi), dayısı Mehmet Paşa’nın (Mehmet Bozdoğan) üzerine yıktığı suçu temizleyemeyecek kadar başı derttedir.

Abdülhamid’in zehirlenmesi haberiyle düşmanlara gün mü doğacaktır? Bu durum karşısında kim hangi safta yerini alacaktır? Bütün bu soruların cevabı ve devamı Cuma akşamı Payitaht Abdülhamid ile TRT 1 ekranlarında…

Bir önceki yazımız olan BBC'deki canlı yayın kazası taklit edildi başlıklı makalemizde BBC'deki canlı yayın kazası taklit edildi, en son haber ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: , , , , , 1


HakkımdaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑