Haberler Öğrencilerini gönüllü olarak tıraş eden öğretmen

Published on Mart 13th, 2017 | by admin

0

Öğrencilerini gönüllü olarak tıraş eden öğretmen

Tıraş etmeyi, çocukken dedesinin, kendisi ve kardeşlerini tıraş etmesiyle öğrendiğini ifade eden öğretmen Erkan Deniz, ilk görev yeri olan Ermenek’in Gökçekent Köyü’ndeki ilkokulda, köyde berber olmadığı için öğrencilerini gönüllü olarak tıraş etmeye başladığını belirtti.

“KÖYDE BERBER YOKTU”

Amacının öğrencilere yardım etmek olduğunu belirten Deniz, ”Gökçekent Köyü’nde berber yoktu. Öğrenciler, tıraş olmak için ilçe merkezine gelmek zorunda kalıyorlardı. Öğrencilerin maddi durumu da iyi değildi. O yüzden bir tıraş makinesi alıp, okuldaki tüm öğrencileri boş zamanlarımda gönüllü olarak tıraş etmeye başladım” dedi.

Öğrencilerini gönüllü olarak tıraş eden öğretmen

“ÖĞRENCİLER VE VELİLER MEMNUN”

Bu alışkanlığını ikinci görev yeri olan ilçeye bağlı Kazancı Beldesi’ndeki ilkokulda devam ettirdiğini hatırlatan Deniz, ”Gökçekent ve Kazancı’da 5 yıl görev yaptık. Oradaki okullarda öğrencilerimi ben tıraş ettim. Bu durumda öğrenciler, veliler ve okul yönetimi memnun kaldı. Şu an buradaki okulda da öğrencilerimi tıraş etmeyi devam ettiriyorum” diye konuştu.

Öğrencilerini gönüllü olarak tıraş eden öğretmen

Erkan Deniz, okulun bahçesinin bir kısmına tavuk, kaplumbağa ve kuşların bulunduğu bir bölüm oluşturduğunu, bu bölümle de öğrencilerine hayvan sevgisini kazandırmaya çalıştığını söyledi. Deniz, tavukların yumurtalarından elde ettikleri geliri de yardıma muhtaç öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını söyledi.

Öğrencilerini gönüllü olarak tıraş eden öğretmen

Öğrencilerini gönüllü olarak tıraş eden öğretmen

Bir önceki yazımız olan Boşanma davası açan eşine tecavüz etti başlıklı makalemizde antalya, Boşanma davası açan eşine tecavüz etti ve en son haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: , , , , ,


HakkımdaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑