Haberler Nurettin Canikli: FETÖ'cüler bukalemun gibi

Published on Nisan 12th, 2017 | by admin

0

Nurettin Canikli: FETÖ’cüler bukalemun gibi

Giresun Güce ilçesinde düzenlenen mitingde konuşan ve ilçe halkından her zaman büyük destek gördüklerini dile getiren Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, “Göreve geldiğimizden beri ‘şeytan taşlamaktan tavaf yapamaz hale geldik’ demiyoruz. Hem şeytan taşlıyoruz, hem tavaf yapıyoruz. Ama şeytan hiç eksik olmadı, hem içeride hem dışarıda” diye konuştu.

“FETÖ’CÜLER BUKALEMUN GİBİ”

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, FETÖ’nün çok iyi kamuflaj yaptığını ifade ederek, “Bukalemun gibi kendini içinde bulunduğu ortama uyumlaştırabiliyor. Şartlar neyi gerektiriyorsa onu yapıyor. Fettullahçı Terör Örgütü başının bazı fetvaları var mensuplarına.” dedi.

BU TOPRAKLARA GÖZ DİKERSEN…

Kimsenin toprağında gözleri olmadığını kaydeden Canikli, “Bu topraklara göz dikersen, herhangi bir şekilde bu milletin geleceğiyle ilgili hain bir takım planların varsa, o planları da kafalarınıza geçiririz” diyerek konuşmasını tamamladı.

Nurettin Canikli: FETÖ'cüler bukalemun gibi

Nurettin Canikli: FETÖ'cüler bukalemun gibi

Nurettin Canikli: FETÖ'cüler bukalemun gibi

Nurettin Canikli: FETÖ'cüler bukalemun gibi

Bir önceki yazımız olan Sınırda insan kaçakçılığına 6 tutuklama başlıklı makalemizde en son haber, gaziantep ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: , , , , , , ,


HakkımdaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑