Genel no image

Published on Mart 1st, 2017 | by admin

0

Medyum Tufan Sahtekarlıkta Sınır Tanımadı

Uzun zamandır birçok internet web sitesinde ve özellikle Medyum hizmeti veren sitelerde karşımıza hep Medyum Tufan çıkmakta. Neredeyse Medyum Tufan ismi geçen her yazıda uygunsuz yaptığı işler ve mağdur ettiği insanların çığlıklarını duyabilirsiniz. Sahte Medyum Tufan çare isteyen yüzlerce insandan resmen bir servet toplarken daha karşılığını alabilen kimse çıkmamıştır ortaya. Birçok yerde Tufan Tufan ismi ile onlarca kendisine ait internet sitelerinde halen insanlardan para toplamaktadır. Hatta ve hatta o kadar ileri gitmiş ki kendi adına açtırdığı gizli web sitelerinde binlerce kendisini öven sahte yorumlar yazdırarak daha fazla yeni müşteri imkanı bulmuştur.

Yüzbinlerce TL insanları dolandırdığı düşünülen Medyum Tufan özellikle internet üzerinden Avrupa da yaşayan gurbetçilerimizi mağdur etmeye devam etmektedir. Yaptığımız araştırmalara göre internet üzerinden açtığı web siteleri için bile binlerce lira tasarımcıları dolandırmış ve birçok kişinin alın terini yemiştir. Neredeyse tüm internet sitelerinde sahtekar medyum olarak adlandırılan medyum tufan  aşk büyüleri yaptırıp kendisinden kaptırdığı parayı isteyen kişilere ağıza alınmayacak küfürler, tacizler, aşağılamalar, tehditler savurmakta kalmayıp halen piyasada masum insanları dolandırmaya devam etmektedir. Hakkında onlarca dava açılan ve sürekli mahkeme koridorlarında görülen medyum tufan özellikle dolandırdığı kişilere eşcinsel yaklaşımlar sergileyerek dikkati üzerine daha çok çekmeyi başardı.

İnternette onlarca web sitesinde hakkında binlerce güzel ve olumlu yorumu bulunan medyum tufan, bu yorumları belirli ücret karşılığında ajanslara yazdırdığı ortaya çıktı, yazdırdığı binlerce yorumu internete koyduran Tufan Tufan ajansların ödemelerini yapmadığı gibi de tüm herkesi tehdit etmekte ve cinsel tacizde bulunmaktadır.

Tüm internet kullanıcıları için bir uyarı niteliğinde olan bu yazımızı lütfen dikkate alınız ve çevrenizde medyum tufana para kaptıran birileri var ise derhal hukuki yola başvurarak hesabını sorsun. Eğer medyum tufanı tanımayan varsa, bu anlattıklarımızı iyi okumalı ve asla ve asla medyum tufanın ağına düşmemelidir. Emin olun ki kendisinden çare isterken verdiğiniz enerjiden ziyade aldığı paraları da saklamakta ve kesinlikle hiç bir şey yapmadan haksız kazanç sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı medyum tufan sahtekarından muhakkak uzak durunuz. Bilmeyenlere de medyum tufanın nasıl bir medyum olduğunu da anlatınız.

Bir önceki yazımız olan Çözünürlük Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


HakkımdaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑