Haberler Kılıçdaroğlu Kızılay'da konuştu

Published on Nisan 15th, 2017 | by admin

0

Kılıçdaroğlu Kızılay’da konuştu

KILIÇDAROĞLU’NDAN SİLİVRİ ESPRİSİ

Toplanan kalabalığa “Öyle anlaşılıyor ki siz korsan bir gösteri yapıyorsunuz. Hepinizi Silivri’ye göndereceğim” esprisi yapan Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“YARIN DEMOKRASİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ”

“Hepinizi çok seviyorum. Hepinize güveniyorum. Bu ülkenin insanına güveniyorum bu ülkenin insanı bilge insandır. Bu topraklardan binlerce yüz binlerce bilge insan çıktı. Yarın hep birlikte gideceğiz ve demokrasimize sahip çıkacağız. Yaşlısı, genci, kadını ve erkeği kim olursa olsun. Hep birlikte yola çıkmak ve demokrasiye sahip çıkmak hepimizin ortak görevidir. Hepinize şükran borçluyum. Hepiniz sağ olun, var olun. Ülkemiz için geleceğimiz için bayrağımız için çocuklarımız için hep birlikte mücadele edeceğiz”

‘EVET’ ÇADIRINA DA SESLENDİ

Konuşmasının ardından yolun karşısındaki ‘evet’ çadırında bulunanlara da seslenen CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Evet’ tercihinde bulunan bütün arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Demokrasinin gereğini yapıyorsunuz. Bizde size saygı duyuyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Tüp bebek için başvuran çift ikiz kardeş çıktı başlıklı makalemizde DNA, doktor ve en son haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: , , , , , , , , , , ,


HakkımdaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑