Haberler Hakkari'de EYP malzemeleri ele geçirildi

Published on Mart 15th, 2017 | by admin

0

Hakkari’de EYP malzemeleri ele geçirildi

Hakkari Valiliğinden yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı görevlilerince PKK/KCK bölücü terör örgütünün faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine yönelik yürütülen çalışmaların aralıksız devam ettiği belirtildi.

VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI

Açıklamada, “İlimiz merkez Ceylanlı köyü Doğanlı mezrası kırsal alanında PKK/KCK bölücü terör örgütüne ait malzeme saklandığına dair bilgi edinilmesi üzerine, 15 Mart 2017 günü yapılan arama ve tarama faaliyetleri neticesinde; kayalıklar arasına gizlenmiş vaziyette 3 adet dinamit, 10 adet elektrikli fünye, 80 metre saniyeli kablo, 450 metre EYP happy wheels demo tuzaklamalarında kullanılan 2×0,75 milimetre ebadında kablo, 1 adet siyah renkli izole PVC bant, 1 adet beyaz refikin bant ve çok sayıda yaşam malzemesi ele geçirilmiştir. Ele geçirilen malzemeler yerinde usulüne uygun olarak imha edilmiştir. Konu ile ilgili adli tahkikat devam etmektedir” denildi.

Bir önceki yazımız olan Sema Kırcı Almanya'daki vatandaşlarla bir araya gelecek başlıklı makalemizde ak parti, almanya ve Balıkesir Milletvekili hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: , , , , , , , 1


HakkımdaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑