Haberler Hadise'den Alkoçlar'a cevap

Published on Nisan 15th, 2017 | by admin

0

Hadise’den Alkoçlar’a cevap

Henüz belgelenemeyen bu gizli aşk, Hakan Sabancı’nın yakın zamanda ayrıldığı usta oyuncu Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar ile Hadise’yi karşı karşıya getirdi.

Aslışah Alkoçlar, Bebek’te karşılaştığı gazetecilerin sorularına öyle bir yanıt verdi ki, attığı taşla Hadise’yi hedef aldığı yorumlarına neden oldu.

“TÜRK ŞARKICILARIN TARZINI BEĞENMİYORUM”

Türk popçularını beğenmediğini söyleyen Aslışah Alkoçlar, “Polemik yapmak istemiyorum, ama Türk şarkıcılarının tarzlarını beğenmiyorum” dedi. Hadise’den Aslışah Alkoçlar’a yanıt gecikmedi.

Hadise'den Alkoçlar'a cevap

HADİSE VURDU GOL OLDU

Duymayan Kalmasın’da happy wheels demo yer alan habere göre ünlü şarkıcı, kraliçe tacının altına yazdığı Mevlana’nın “Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek cevabım var. Lakin lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye” sözüyle Alkoçlar’a sert bir karşılık verdi. Fanları Hadise’yi “Kraliçemiz vurdu gol oldu” yorumuyla destekledi.

Bir önceki yazımız olan Janet Jackson oğluyla poz verdi başlıklı makalemizde abd, en son haber ve fotoğraf hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: , , , , , , , 1


HakkımdaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑