Global sınıf

Günümüzün global dünyasında, teknoloji en büyük avantajımız. Teknoloji bizleri sınır, mekan ve mesafe tanımadan birbirimize bağlar, keşfetmek ve yaratmak için bir araç sunar ve hayatımızı kolaylaştırmak ve geliştirmek için bilgiye erişim sağlar.

Coursera’yı bu amaçlarla kurduk; teknoloji yardımıyla kaliteli bilgiyi dünyanın her yerinde, daha fazla kişiye ulaştırmayı hedefliyoruz. Eğitimde fırsat eşitliği sunmak ve sınırları aşmak amacıyla uzmanlık paketleri, sertifikalar, öğrenme birimleri ve uluslararası bir çeviri birliği kurduk. Bu yolculukta tek başımıza değiliz. Geçtiğimiz iki yıl boyunca, birçok kurum, firma ve birey aynı amaçla yanımızdaydı. Bu işbirlikleri sayesinde değerli içerikleri, yerel ihtiyaçlara göre paketleyerek ve çevirerek ortak değerler geliştirdik.

Türkiye’nin bir numaralı telekomünikasyon şirketi Turkcell işte bu iş ortaklarımızdan biri. Bugün itibariyle, Türkiye’de online eğitimi daha bilinir ve yaygın hale getirmek için güçlerimizi birleştiriyoruz. Türk öğrenciler ve Türkçe eğitim almak isteyen herkes artık, turkcell.com.tr/akademi ve coursera.org adreslerinden Türkçe eğitim bilgilerine, Türkçe başlıklara ve Türkçe altyazılı eğitimlere ulaşabilecek. Turkcell Akademi işletme, teknoloji ve yönetim gibi tüm dünyada ilgi çeken eğitimlerle ilgili Türkçe içeriklerle kullanıcılara yön verecek.

Bugün Coursera’nın Türkiye’den 46.000’ın üzerinde, 270.000’den fazla eğitime kayıtlı öğrencisi var. Turkcell ile olan işbirliğimiz sayesinde nüfusunun %90’ı mobil erişim ile birbirine bağlı olan Türkiye’de daha geniş bir kitleye kaliteli bilgi ulaştırabileceğiz.

Turkcell Akademi ile birlikte bilgi ve eğitime Türkçe olarak erişim sunmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Kişilerin özel ve iş hayatına olumlu katkılar sağlamak ve eğitimle geliştirmek için çıktığımız bu yolda beraber yürümekten gururluyuz.

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir