Haberler Eşi çıplak fotoğraflarını paylaşınca boşanma davası açtı

Published on Mart 15th, 2017 | by admin

0

Eşi çıplak fotoğraflarını paylaşınca boşanma davası açtı

İstanbul Aile Mahkemesi’nde açılan “Şiddetli geçimsizlik” davasında, A.K. eşi G. K.’nın kendisine karşı davranışlarının değiştiğini belirterek, “Evde en ufak bir konu konuştuğumuzda hemen bağırıp çağırıyor ters cevaplar veriyordu. Ben de ona hissettirmeden araştırma yaptım. Önce başka bir telefon hattı alarak kullandığını öğrendim” dedi.

İÇ ÇAMAŞIRLARINDAN TANIDI

Eşinin sosyal paylaşım sitesinde uygunsuz fotoğraflar paylaştığını ileri süren A.K., “Hesabındaki fotoğraflarda eşimin yüzü gözükmüyordu ancak iç çamaşırlarından ve vücudundan onun olduğuna emin oldum. Hatta başka bir paylaşım sitesinde de kendisini okşarken videolarının altına da ‘sert erkeklerle birlikte olmak istiyorum’ şeklinde yazılar yazıyordu. Ayrıca fotoğraflarda G. K.’nın başka erkeklerle çekilmiş yatak görüntülerini görünce psikolojim bozuldu” dedi.

BOŞANMAK İSTİYOR

Vatan gazetesinden Tolga Atar’ın haberine göre hayatının alt üst olduğunu söyleyen Adem K. bir an önce boşanmak istediğini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Eski eşini ve kızını öldüren zanlı: Erkekliğime laf etti başlıklı makalemizde cinayet, Elif Yürek ve en son haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: , , , , , , , ,


HakkımdaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑