Haberler Dünürünü ve gelinini tabancayla vurdu

Published on Nisan 9th, 2017 | by admin

0

Dünürünü ve gelinini tabancayla vurdu

Olay, Kemalpaşa Mahallesi Hal Sokak’ta meydana geldi. Niyazi B., oğlu İbrahim ve gelini Leyla B.’nin evine ziyarete geldi.

GELİN GELMESİNİ İSTEMEDİ

Ziyaret esnasında Leyla B., iddiaya göre kayınpederi Niyazi B.’ye kayınvalidesinin eşi ile arasını bozduğu gerekçesiyle eve gidip gelmesini istemediğini söyleyince tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine taraflar polis merkezine giderek birbirlerinden şikayetçi oldu. Karakoldan çıkan taraflar evlerine döndü.

Evde bulunan silahını alıp 2 saat sonra tekrar oğlunun evine gelen Niyazi B. gelini 25 yaşındaki Leyla B. ve evde bulunan dünürü 54 yaşındaki Ali Osman Ş.’yi tabancayla yaraladı.

Dünürünü ve gelinini tabancayla vurdu

GÖZALTINA ALINDI

Bacaklarından yaralanan Leyla B. ile Ali Osman Ş. haber verilmesi üzerine gelen 112 Sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahaleleri ardından İnegöl Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis ekipleri Niyazi B.’yi silahıyla birlikte gözaltına aldı.

Dünürünü ve gelinini tabancayla vurdu

Dünürünü ve gelinini tabancayla vurdu

Bir önceki yazımız olan Çin’deki Türkler oy vermeye başladı başlıklı makalemizde 16 nisan, anayasa değişikliği ve Çin hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: , , , , , , ,


HakkımdaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑