Haberler Cumhurbaşkanı'nın Tıp Bayramı konuşması

Published on Mart 14th, 2017 | by admin

0

Cumhurbaşkanı’nın Tıp Bayramı konuşması

cumhurbaşkanı

Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 14 Mart Tıp Bayramı programına katıldı.

Cumhurbaşkanı’nın burada yaptığı konuşmada tıp camiası için; “İnsanın kendini en çok çaresiz hissettiği o kritik zamanda imdada ilk sizler yetişiyorsunuz. Şahsen böylesine önemli bir mesleği icra eden sağlık emekçileriyle hasret gidermekten büyük bahtiyarlık duyuyorum. 14 Mart bu ülkenin okumuş gençliğinin iftiharıdır.” ifadelerine yer verdi.

98 yıl önce 14 Mart’ta şaha kalkan direniş ruhunun bügün de sağlık camiamızda devam ettiğini görüyorum. 15 Temmuz darbe girişimi sırasında 112 Acil Servis görevlilerimizin nasıl fedakarca çalıştığını çok iyi biliyoruz.

“HOLLANDA’YI BOSNA’DAN TANIRIZ”

Hollanda’yı ve Hollandalıları Srebrnitsa katliamından tanırız. Onların karakterinin, cibiliyetinin ne kadar bozuk olduğunu 8 bin Boşnak’ı orada nasıl katlettiklerinden tanırız. Kimse bize medeniyet dersi vermesin. Bu milletin anlı aktır ama onların anlı kapkaradır.

Detaylar gelecek…

Bir önceki yazımız olan Hayvan gemisi Çanakkale boğazında arıza yaptı başlıklı makalemizde arıza, Çanakkale ve en son haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: , , , , , , ,


HakkımdaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑