Haberler Bakan Eroğlu'nun izdivaç programları değerlendirmesi

Published on Mart 18th, 2017 | by admin

0

Bakan Eroğlu’nun izdivaç programları değerlendirmesi

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 16 Nisan da gerçekleştirilecek “anayasa değişiklik” referanduma çalışmaları kapsamında çeşitli temaslarda bulunmak üzere memleketi Afyonkarahisar’a gitti.

Programın ardından kendisini bekleyen gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevaplandıran Bakan Eroğlu, izdivaç programı tartışmalarına da değindi.

“HAKİKATEN ÇOK SAKINCALI, MİLLETİMİZİN DEĞERLERİNİ BOZUYOR”

Eroğlu, konuyla ilgili şunları söyledi; “Özellikle Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş bu konuyla ilgileniyor hakikaten millet rahatsız. Hakikaten çok sakıncalı programlar. Milletimizin değerlerini bozuyor, milletimizin bir takım değerleri var. Vatandaşlarımızdan büyük talep var, bu tür gerçekten çirkin programların kaldırılmasını istiyor. İnşallah bunla ilgili bir kararname gerekir, muhtemelen çalışma yapılıyor gereği yapılacaktır özellikle bunu vurgulamak istiyorum.

“ANLATIYORLAR, UTANÇ DUYUYORUM”

Yani gerçekten çok çirkin programlar ben tabi seyretmeye vaktim yok ama bazı zaman anlatıyorlar gerçekten ben de utanç duyuyorum hakikaten. Bu gibi programlar doğru değil bizim kültürümüzle, anne annemizle bağdaşmıyor yani. Bizim örfümüzle geleneğimizle alakası yok.

“KALDIRILMASI İSABET OLUR”

Dolayısı ile bu programların benim şahsi kanaatim kaldırılması çok isabetli olur diye düşünüyorum.”

Bir önceki yazımız olan Azerbaycan Nevruz Bayramı'nı Zeynep Kartal'la karşıladı başlıklı makalemizde 15 temmuz, azerbaycan ve Azerbaycan Nevruz Bayramı'nı Zeynep Kartal'la karşıladı hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: , , , , , , , , ,


HakkımdaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑