Haberler Bakan Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu'na kontrollü darbe tepkisi

Published on Nisan 11th, 2017 | by admin

0

Bakan Bozdağ’dan Kılıçdaroğlu’na kontrollü darbe tepkisi

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, NTV’de katıldığı canlı yayında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu, Funda Görey’in sorularını yanıtladı.

KONTROLLÜ DARBE

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun darbe girişimine ilişkin “kontrollü darbe” sözlerinin hatırlatılması üzerine Bozdağ, darbe teşebbüsünü 80 milyon Türk halkının yaşadığını belirtti.

“BOMBALAR ATILDIĞINDA ORADAYDIK”

Darbe girişimini CHP’nin de yaşadığına işaret eden Bozdağ, “Meclis’te CHP’nin genel başkan yardımcısı, grup başkanvekili vardı, beraberdik. Bombalar atıldığında oradaydık, o duyguları beraber yaşadık. Sokakta da vardı. Sayın Kılıçdaroğlu da havaalanına iniyor ama oradan da kontrollü bir kaçış var. Onu da görüyorsunuz orada. ‘Darbe olursa tankın üstüne çıkarım’ diyen Kılıçdaroğlu, tanklara görünmeden bir yere gitmeye uğraşıyor.” değerlendirmesinde bulundu.

Bakan Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu'na kontrollü darbe tepkisi

“KONTROLLÜ DARBE DEMEK…”

Bozdağ, her anına şahit olunan bir darbeye, “kontrollü darbe” denilmesini “Türk milletinin aklıyla alay etme” şeklinde nitelendirerek, bunun şehitlere de saygısızlık anlamına geldiğini vurguladı.

Darbe gecesi Bekir Bozdağ: Mecliste öleceğiz

Bir önceki yazımız olan Marmaris'teki ölümlü yat yangının şüphelileri İngiliz çıktı başlıklı makalemizde adliye, ekrem gökçe ve en son haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: , , , , , , , , , , , ,


HakkımdaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑